• Adres: Yeşiloba Mah. Fatma Esma Nayman Cad.
    No:20/B Seyhan/ADANA

  • Telefon: +90 (322) 429 40 80
    info@krommetal.com.tr

Hakkımızda;

Krom Metal firması olarak 15 yılı aşkın süredir su deposu hidrofor sistemleri konteyner imalatı ve bir çok farklı mühendislik uygulamasıyla sektöre hizmet etmekteyiz.

Uzman kadromuz ile teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimize gün geçtikçe daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız.

Firmamız kaliteli imalatı ve güçlü referansları ile müşterilerimize güven vermektedir.

Kalite Politikamız;

Endüstriyel üretimlerde edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimize kaliteli özel imalatlar yapmak, sorunsuz teslimat ve geri desteğimizle sektörde lider olmayı hedeflemekteyiz.

-1983-

BİZ BU İŞE ADANA’DA BAŞLADIK

Biz Krommetal olarak bu işe su depolarına çağ atlatmak için başladık 1983 yılında küçük bir dükkanda başladığımız işi zamanla geliştirmeye ant içtik.

-2017-

ADANA’DA DEVAM EDİYORUZ

Biz Krommetal Olarak yaptığımız işi geliştirdik şuan büyük bir fabrikada çalışıyoruz sadece su deposuyla kalmadık bunun dışında hidrofor, su arıtma cihazı gibi birçok sistemi de elimize aldık.

Misyonumuz;

Dinamik, deneyimli bir ekip çalışması ile hızlı, üretken rakiplerinin üzerinde ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca Adana’da değil ülke değil tüm dünyada hizmet vermekteyiz. Global olarak ricari hayatımızda teknolojinin getirdiği olanaklarla su deposu, yakıt tankı hidrofor imalatında sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.


Vizyonumuz;

Depo özel tasarımını yaptığımız teknolojik üretim yöntemleri sayesinde, profesyonel kaliteli ve yenilikçi üretimi ile, birinci sınıf bir dünyada ses getiren bir firma olmayı hedeflemektedir. 21 nci Yüzyılın evrensel ticaret hayatında lider olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak üretim, hizmetler ve pazar stratejilerini sunmaya devam etmektedir. Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük, güven temel ilkelerimizdir.